Moje książki


o wyleczeniu się trwale z chorób oraz uwolnieniu z nałogu dzięki odkrytej przeze mnie metodzie leczenia i rozwiązywania trwale i skutecznie dowolnych problemów życiowych i osiągania celów bez użycia wysiłku.

 

 

15 minut, które uwolniły mnie na zawsze od palenia

Paliłam jak smok przez wiele lat w przekonaniu, że jak już raz zaczęłam - na zawsze pozostanę w szponach nałogu, a jeśli nawet rzucę (co wielokrotnie mi się zdarzyło), to będę musiała cały czas się pilnować, żeby nałóg nie wciągnął mnie ponownie. Kiedy odkryłam, co jest prawdziwą przyczyną mojego nałogowego palenia (bynajmniej nie papierosy) i zrozumiałam jak usunąć tę przyczynę z mojego życia, potrzeba palenia skończyła sie samoistnie, a dziś koło mnie tygodniami może leżeć napoczęta paczka papierosów i nie jest w stanie zrobić na mnie najmniejszego wrażenia. Przestałam być niewolnikiem palenia jak i nie-palenia i stałam się wolnym człowiekiem... Swoją drogą, te napoczęte paczki papierosów, które stały się bezpieczne w moim towarzystwie, przechwycili moi znajomi, którym to narzędzie jest nadal do czegoś potrzebne ;) 

 

Przeczytaj fragment jednego z rozdziałów książki >>> KLIKNIJ <<<

Kup książkę >>> KLIKNIJ <<<


 


Migrena - demon czy anioł? Zrozumieć znaczy uzdrowić 

Migrena, która przez spory kawał mojego życia - oprócz niewyobrażalnego bólu i cierpienia - dostarczała mi poczucia bezsilności, rozpaczy, poczucia osaczenia i bycia w wiecznym lęku, okazała się moim sprzymierzeńcem na drodze do odzyskania mojego życia na poziomie, którego nigdy wcześniej nie znałam. Warunkiem okazało się zrozumienie, czym jest i nie jest w swojej istocie - nie jest moim wrogiem, a jest posłańcem niosącym w sobie lek na nią samą. Kiedy zastosowałam w praktyce swoje wnioski z obserwacji - minęła trwale w ciągu dosłownie dni, a moje cierpienie zastąpiła energia, radość i spełnione życie.

 

Przeczytaj fragment jednego z rozdziałów książki >>> KLIKNIJ <<<

Kup książkę (ebook) >>> KLIKNIJ <<<

Kup książkę (wersja papierowa) >>> KLIKNIJ <<<


 

 


Jak naturalnie wyleczyłam się z astmy

Astma - choroba uznawana dotąd za nieuleczalną - dzięki temu co zastosowałam na podstawie moich obserwacji i wyciągniętych z nich wniosków - w moim przypadku okazała się chorobą, która nie tylko dała się całkowicie wyleczyć, ale też proces leczenia z niej pomógł mi dokonać transformacji całego mojego życia. Zrozumienie co jest przyczyną astmy oraz wszelkich innych problemów, jakich doświadczamy w tej "grze", jaką jest życie - raz na zawsze uwolniło mnie od wiary, że choroby nam się "przytrafiają" i pozwoliło się przekonać, że tworzymy je sami. A skoro tworzymy - to tą samą drogą możemy sobie sami przywrócić zdrowie. Astma opuściła mnie na zawsze, a ja żyję bez leków i bez ograniczeń, które kiedyś na mnie wymuszała. Zniknęły moje alergie i triada aspirynowa, a ja mogę jeść co chcę, pić co chcę, przebywać gdzie chcę i generalnie - żyć jak chcę. 

 

Przeczytaj fragment jednego z rozdziałów książki >>> KLIKNIJ <<<

Kup książkę >>> KLIKNIJ <<<

 

zapraszam na mój profil na Instagramie:
pytania, które - zmieniając świadomość - zmieniają życie

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

SESJE INDYWIDUALNE

online

KLIKNIJ po więcej informacji

KONTAKT

kontakt@agnieszkapareto.com